Szerviztechnikus

A Profil-Copy 2002 Kft. Magyarország egyik piacvezető irodatechnikai magánvállalkozása. Cégünk fő tevékenységi köre nyomtató- és másológép értékesítése és szervizelése, továbbá kellékanyagainak gyártása és irodaszerek, irodatechnikai berendezések, eszközök forgalmazása. Tudjuk, hogy sikereink alapját kollégáinknak köszönhetjük, ezért különösen nagy hangsúlyt fektetünk munkatársaink folyamatos fejlesztésére és versenyképes premizálására. Mi a Profil-Copy-nál magas szintű és rugalmas, de ugyanakkor költséghatékony szolgáltatásokat nyújtunk. Csapatban dolgozunk, de tiszteljük és támogatjuk az egyéni ambíciókat is. Igazodva a piaci trendekhez és saját belső igényeinkhez cégünk folyamatosan bővül, aminek eredményeként csapatunkba jelenleg

FÉNYMÁSOLÓGÉP SZERVIZTECHNIKUST keresünk

Feladatok: Konica Minolta, Xerox, Sharp típusú digitális fénymásoló gépek, multifunkciós eszközök, fax-berendezések, nyomtatók eszközök szervizelése

Elvárások:

• Legalább középfokú műszaki végzettség

• Szükséges nyelvtudás: min. alapfokú angol

• Informatikai tudás, hálózati ismeret

• Windows operációs rendszerek gyakorlati ismerete

• B kategóriás jogosítvány

• Ügyfélbarát hozzáállás

• Minőségi, igényes munkavégzés

• Precizitás, felelősségteljes és önálló munkavégzés

Előny:

• Irodatechnikai eszközök szervizelésében jártas gyakorlat

• Olvasási szintű angol nyelvismeret

Mit kínálunk:

• Versenyképes bér

• Teljes munkaidős foglalkoztatottság

• Folyamatos képzés

• Céges autó (munkavégzéshez)

• Stabilitás, biztonság és megbecsülés

• Biztos cég háttér

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - a megadott e-mail címre allas(kukac)profil-copy.hu

Sales manager

19 éves múlttal rendelkező, magyar tulajdonú vállalkozás új munkatársat keres Sales manager – irodaszer szaktanácsadó munkakörbe, az ország egész területéről

Főbb feladatok:

• Új, potenciális vevők felkutatása, kapcsolattartás a már meglévő üzleti partnerekkel

• Partnerelemzések és riportok készítése

• A kereskedelmi tevékenységhez kötődő adminisztráció

• Ajánlatok készítése, nyomon követése

• Tárgyalások, termék bemutatók megszervezése, lebonyolítása

Elvárások:

• Középfokú végzettség

• „B” kategóriás vezetői engedély

• Felhasználói szintű informatikai ismeretek

• Kiváló kommunikációs készség

• Jó kapcsolatteremtő képesség az ügyfelek döntéshozóival, felsővezetőivel

• Dinamikus, rugalmas személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat (irodaszerek vagy multifunkciós nyomtatási eszközök vagy IT eszközök széleskörű ismerete)

• Barátságos, udvarias személyiség

Amit kínálunk:

• Versenyképes kompenzációs csomag

• Szakmai fejlődési, előre lépési lehetőség

• Belső- és külső képzések (gyártók által szervezett tréningek, e-learning)

• Szakmai kihívások

• A hatékony munkavégzést támogató környezet

Állás munkaterülete(i):

• Értékesítés, Kereskedelem

• Értékesítési munkatárs

• Sales manager

• Üzletkötő

• Területi képviselő

• Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

• Jelentkezőket várunk az ország egész területéről

• Lakóhely szerinti régió

Jelentkezés módja: A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció pontos megnevezésével és nettó bérigény feltüntetésével várjuk az hr(kukac)profil-copy.hu e-mail címre.