Raktáros pozícióban keresünk új munkatársat!

Raktáros Karrierlehetőség

15 éves múlttal rendelkező, irodaszer nagykereskedelemmel és nyomtató kellékanyaggal foglalkozó miskolci székhelyű társaság új munkatársat keres

Raktáros munkakörbe.

FELADATOK ÉS FELELŐSSÉGEK:

folyamatos termék ellátottság biztosítása a raktárhelyeken
raktárhelyről megfelelő mennyiségű és tovább értékesíthető termékek kiszedése
szállítandó árú szakszerű csomagolása

ELVÁRÁSAINK:

minimum középfokú végzettség,
önálló, precíz munkavégzés
B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat (Irodaszer, nyomtató kellékanyagok /toner, tintapatron/ ismerete)
Targoncás jogosítvány (szabad kíséretű és normál targonca)

AMIT KÍNÁLUNK:

versenyképes kompenzációs csomag,
szakmai fejlődési, előre lépési lehetőség,
belső- és külső képzések
szakmai kihívások,
kellemes, családias munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye: 3531 Miskolc, Kiss Ernő utca 35./A
Munkaidő: Hétfőtől-péntekig 8:00- 16:30-ig

Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes önéletrajzát a megpályázni kívánt pontos pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre:
allas@profil-copy.hu

Kérjük, hogy az Önéletrajz megküldését kizárólag erre a címzettre tegyék meg!

f
Forgalmazott márkák
Tanúsítványaink Tanúsítványaink